مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین پودر قالیشویی در ایران

پودر قالیشوییتفاوت پودر های رختشویی و پودر های قالیشوییپودر قالیشوییکارخانه های تولید پودر های قالیشویینحوه خرید پودر های قالی شوییپودر قالیشوییخرید بهترین پودر های قالی شویی
پودر قالیشویی

بهترین پودر قالیشویی در ایران پودری است که پس از شست وشوی قالی و قالیچه درخشندگی و پاکیزگی فرش به خوبی مشهود باشد و رایحه خوش بو به مشام برسد.
بهترین صابون مایع فوراور در ایران معمولا در بهترین قالیشویی ها به مصرف می رسد قالیشویی هایی که مشتری مدار هستند و از بهترین محصولات استفاده می کنند تا رضایت مشتری را جلب کنند.
قالی یکی از نماد های سنتی و ایرانی می باشد که شست وشوی نامناسب آن نه تنها به بافت آن آسیب وارد خواهد کرد بلکه از ارزش قالی آن نیز می کاهد. پس در تولید بهترین پودر های قالیشویی در ایران باید تمام نکات لحاظ شود.
به سایت ما مراجعه کنید تا بهترین پودر قالیشویی ایرانی را با قیمت رایگان در اختیارتان قرار دهیم.

پودر قالیشوییتفاوت پودر های رختشویی و پودر های قالیشویی

اگر چه پودر های رختشویی و پودر های قالیشویی دارای شباهت ظاهری هستند و هر دو از دانه های پودری تهیه شده اند و در وجود بعضی از آنزیم های پاک کننده و بعضی مواد اولیه شیمیایی دارای اشتراک هستند ولی دارای تفاوت ویژه ترکیباتی هستند.
پودر های قالیشویی نسبت به پودر های رختشویی دارای قدرت پاک کنندگی بیشتری هستند. بسیاری از پودر های رختشویی دارای ماده ای شیمیایی به نام پربورات هستند که استفاده بیش از اندازه از آن باعث بوری و رنگ پریدگی الیاف می شود وجود این ماده شیمیایی در پودر های قالیشویی بسیار محسوب و کنترل شده می باشد.
استفاده از صابون مایع کلینیک برای شستن قالی و فرش نامناسب می باشند زیرا در هنگام شست و شوی فرش با پودر های رختشویی مواد شیمیایی این پودر ها تاثیر نامناسب بر روی تار و پود فرش می گذارد و باعث تولید زرد آب از فرش و قالی می شود که این زرد آب پس از شست وشوی مکرر و مداوم فرش نیز از بین نمی رود و بر روی ریشه های سفید فرش باقی می ماند و آن ها را شیری زنگ می کند که افراد برای اینکه رنگ سفید ریشه ها را باز گردانند از آب ژاول و با وایتکس استفاده می کنند که بسیار مضر برای الیاف فرش می باشد.
پس شست وشوی فرش فقط باید با پودر های قالی شویی مخصوص صورت بگیرد و به هیچ وجه از پودر های رختشویی در شست وشوی فرش استفاده نشود.

پودر قالیشوییکارخانه های تولید پودر های قالیشویی

تولید کنندگان محصولات شوینده برای نظافت و پاکیزگی پوست و مو و بدن سطح و اجسام و…. محصولات ویژه ای را تولید و توزیع کرده اند که هر کدام از این محصولات دارای خط تولید مجزا و فعالی می باشند.
پودر های قالیشویی نیز نشات گرفته از همین کارخانه ها می باشد. بهترین پودر های قالیشویی در ایران در بهترین کارخانه های تولید شوینده در نقاط مختلف کشور تهیه و تدارک می شوند.
این کارخانه ها با تولید پودر های قالی شویی کمک ویژه ای به کارخانه های قالیشویی کرده اند. در کارخانه های شوینده با وجود بهترین دستگاه های مکانیزه و الکترونیکی و کارکنان مجرب و تحصیل کرده این پودر ها پس از تولید در مدت زمان معین توسط کادر آزمایشگاهی مورد آزمایش قرار می گیرد تا دوز و ترکیبات پودر های قالیشویی مورد سنجش قرار بگیرید تا به هیچ عنوان آسیب رسان به محیط زیست و سلامت فرد نداشته باشد و پس از تکمیل مراحل تولیدی بسته بندی شده و آماده فروش به قالیشویی ها می باشند.
کارخانه های قالیشویی نیز پس از استفاده از این پودر ها و پی بردن به کیفیت آن ها برای خرید مداوم انعقاد قرار داد دو طرفه می کنند.

پودر قالیشویی

نحوه خرید پودر های قالی شویی

پودر های قالی شویی پودر هایی هستند که دارای رنگ دانه های سفید و رنگی می باشند که رنگ دانه های رنگی همان پودر های صابونی هستند که پاکیزگی فرش را دو چندان می کند. این پودر های شیمیایی مخصوص قالیشویی فقط برای مصارف صنعتی می باشند یعنی فقط برای شست وشوی دستی یا ماشینی در قالیشویی ها به کار می روند و برای شست وشوی فرش در منزل به ندرت مورد استفاده قرار می گیرند.
به همین جهت خریداران این محصولات صنعتی در مراکز خرید کوچک و فروشگاه ها میسر نشده است برای خرید این محصول ویژه می توان از طریق نمایندگی ها و یا خرید از درب کارخانه اقدام کرد.
شاید این پرسش پیش بیاید که آیا خرید از کارخانه امکان خواهد بود یا نه؟ کارخانه های مواد شوینده برای خریداران متقاضی پودر های قالیشویی با حجم بالا و معین هستند امکان خرید از درب کارخانه را با راه و روش اینترنتی میسر کرده است.
این خریداران نه تنها می توانند محصول مورد نظر خود را با این روش تهیه کنند بلکه مشغول تخفیفات خواهد شد. بهترین پودر قالیشویی در ایران با این روش در اختیار قالیشویی ها قرار می گیرد.

پودر قالیشویی

خرید بهترین پودر های قالی شویی

همانگونه که گفته شد پودر های قالی شویی برای مصارف صنعتی تهیه و تدارک دیده شده اند پس خرید این پودر های صنعتی نیز باید دارای راه و روش های ویژه اختصاصی باشد.
امروزه خرید های آنلاین نه تنها برای محصولات شوینده بلکه برای همه ی کالا های فروشی کار را برای فروشندگان و خری

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *