مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید پودر رختشویی ۱۰ کیلویی بهریز

مشخصات پودر رختشویی باکیفیتعرضه پودر رختشویی 10 کیلویی تندیس

تولید پودر رختشویی ۱۰ کیلویی بهریز دارای طرفداران زیادی در ایران و همه ی جهان می باشد. این پودر ها به علت مقدار مناسب آن فروش خوبی داشته اند. پودر رختشویی ۱۰ کیلویی دارای کیفیت بالا و قیمتی مناسب برای مصرف کنندگان می باشد. با توجه به این که پودر رختشویی مقدار مشخص ده کیلو را دارا می باشد، مصرف کنندگان زیادی دارد. چرا که علت فروش بالای پودر رختشویی مقدار آن می باشد.

تولید پودر رختشویی 10 کیلویی بهریز

مشخصات پودر رختشویی باکیفیت

مشخصات پودر رختشویی باکیفیت در این بخش به مشخصات پودر رختشویی باکیفیت می پردازیم.

  1. این محصولات دارای کیفیت خوبی می باشند و لباس ها را به صورت کامل تمیز می کنند.
  2. مصرف پودر رختشویی در هنگام استفاده هیچ گونه حساسیتی را در پوست ایجاد نمی کند و همچنین بعد از خشک شدن لباس و مصرف لباس، حساسیت پوستی ای را در مصرف کننده ایجاد نمی کند. برای تهیه این محصولات با کیفیت می توان به مراکز فروش مراجعه کرد.
  3. در این مراکز پودرهای رختشویی در اندازه های متفاوت بسته بندی شده اند که عمومی تر آن بسته های ده کیلویی می باشد. این بسته ها را می توان به صورت عمده و تکی از مراکز فروش تهیه کرد.
  4. پودر رخت شویی دارای آنزیم هایی می باشد که این آنزیم ها به عملکرد پودر رخشویی کمک می کند تا بهتر لباس ها را تمیز کنند. آنزیم ها به صورت رنگ های به غیر از رنگ پودر در آن ها مشاهده می شود. فرمول شیمیایی پودر های لباسشویی به گونه ای است که در دمای گرم عملکرد بهتری دارند. پودر لباس شویی را می توان در مراکز فروش تهیه کرد. پودر های لباس شویی دارای کیفیت خوب و اعلایی می باشند.

عرضه پودر رختشویی ۱۰ کیلویی تندیس

عرضه پودر رختشویی 10 کیلویی تندیس عرضه پودر رختشویی ۱۰ کیلویی تندیس در اکثر مراکز فروش انجام می گیرد. پودر های لباس شویی تندیس از جمله بهترین برند هایی می باشد که تا به حال تولید و وارد بازار شده اند. پودر لباس شویی باعث می شود که علاوه بر آلودگی، میکروب نیز از روی لباس ها پاک شود.

میکروب ها برای پوست و بدن بسیار مضر می باشد. بنابراین باید از روی لباس ها پاک شود زیرا عوارض زیادی دارد. فروش این محصولات در ایران بسیار زیاد می باشد. مشخصات پودر رختشویی بر روی بسته بندی های پودر های لباسشویی نوشته شده است.

بنابراین به این ویژگی ها و تاریخ ها دقت کنید. بر روی بسته ها روش استفاده از پودر رختشویی نوشته شده است. عرضه پودر رختشویی ۱۰ کیلویی دارای رشد زیادی می باشد. این پودر ها در سال های نخست که وارد بازار شد، رضایت مشتریان را جلب کرد. از این پودر فقط برای شست و شوی پوشاک استفاده می شود.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *