مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش صابون بصورت عمده درب کارخانه

فروش صابون بصورت عمدهفروش صابون بصورت عمده فروشیفروش صابون بصورت عمدهفروش صابون بصورت کلی و جزئیفروش صابون بصورت عمدهانواع صابونفروش صابون بصورت عمدهصابون های لباسشوییفروش صابون بصورت عمدهقیمت فروش صابون بصورت عمده
فروش صابون بصورت عمده

همیشه فروش صابون بصورت عمده از اولویت های اصلی کارخانه و مجموعه تولیدی می باشد. در این خصوص دسترسی مستقیم خریداران به کارخانه تسهیل شده و با قیمت دسته اول و ارزان تر از بازار خرید صورت خواهد گرفت.

فروش صابون بصورت عمده

فروش صابون بصورت عمده فروشی

اکثر تاجرانی که در حوزه خرید و فروش مواد شوینده و علی الخصوص صابون ها دارای فعالیت هستند همانطور که خرید های صابون را بصورت عمده از کارخانه انجام می دهند در ادامه نیز کار فروش صابون را بصورت عمده به بنکداران و دیگر فروشگاه ها انجام می دهند. این دسته از تاجران الویت کار خود را در خرید و فروش عمده قرار داده اند و فروش های جزئی در دستور کارشان قرار ندارد. فروش های این تاجران ناظر بر این موضوع است که قیمت صابون و دیگر شوینده ها در این موارد دارای قیمتهای متعادل تر و ارزانتر می باشد.

فروش صابون بصورت عمده

فروش صابون بصورت کلی و جزئی

در کسب و کار هایی که در بازار های ایران تعداد آنها کم هم نیست فروش صابون در تعداد کم و تعداد زیاد به مشتریان فروخته می شود. تفاوت این دسته از تاجران با دسته قبلی و بالایی این هست که این دسته از تاجران خریدهای خود را بصورت عمده از کارخانه انجام می دهند ولی در فروش هم بصورت عمده و هم بصورت جزئی به مشتریان خود خدمات میدهند. این نوع فروش دارای مزایایی نسبت به مورد قبلی هست که تعداد زیادی از افراد این نوع فروش را ترجیح میدهند.

فروش صابون بصورت عمده

انواع صابون

صابون های شستشویی که در مجموعه تولیدی ما در حال فرآوری و ساخت هست با بهره گیری از برترین مواد اولیه موجود توانسته استاندارد های ملی و صادراتی را کسب نموده و راهی بازارهای داخلی و صادراتی شود. صابونهایی که در این مجموعه تولید می شود عبارتند از:
* صابون حمام ۷۵ گرمی
* صابون حمام ۱۲۰ گرمی
* مایع ظرفشویی یک لیتری دورتو
* صابون لباسشویی دو رنگ

فروش صابون بصورت عمده

صابون های لباسشویی

صابون های لباسشویی مطابق تقاضاهای موجود در بازار در کنار صابون حمام دارای فروش هستند و حجم قابل توجهی از سفارشات شوینده شرکت را میتوان به صابون لباسشویی اختصاص داد. صابون های لباسشویی شرکت در وزن ها و رنگ های مختلف ساخته و مطابق سلایق موجود در بین افراد در جامعه طراحی شده تا نظرات مصرف کنندگان نیز در این بین لحاظ شود.

فروش صابون بصورت عمده

قیمت فروش صابون بصورت عمده

وقتی که صحبت از میزان فروش بالای مایع ظرفشویی یکتا ۴ لیتری می شود و خرید و فروش صابون بصورت عمده ای انجام می شود قیمت های اعلام شده از طرف کارخانه به تاجران و همچنین قیمتهای فروش از تاجران به عمده فروشان به نسبت ارزانتر خواهد بود. پس اگر قصد خرید صابون به قیمت مناسب تر را دارید برای انجام مشاوره با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *