مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پودر لباسشویی ۱۰ کیلویی

پودر لباسشوییقیمت پودر لباسشویی 10 کیلوییپودر لباسشوییپودرلباسشویی دستیپودر لباسشوییپودر لباسشویی ماشینیپودر لباسشویینحوه فروش پودرلباسشوییپودر لباسشوییصادرات پودر لباسشویی چگونه است
پودر لباسشویی

پودر لباسشویی را در بسته های ۱۰ کیلویی می توان در بازار یافت. آیا شما برای خرید پودرلباسشویی ۱۰ کیلویی بدنبال استعلام قیمت مناسب هستید؟ برای دریافت بروز ترین و اخرین قیمت که ارزان ترین قیمت هست با مشاوران ما در تماس باشید.

پودر لباسشویی

قیمت پودر لباسشویی ۱۰ کیلویی

برای اینکه بتوان یه خرید خوب و موفق از پودرلباسشویی برای توزیع در بازار داخل و صادرات داشت باید پودرلباسشویی را بتوان با ارزان ترین قیمت و مناسب ترین نرخ تهیه نمود تا در بازار رقابتی امروزه بتوان خرید و فروش پر درآمدی را داشت.

ردیف نام محصول قیمت  به تومان فروش در
۱ پودرلباسشویی دستی ۱۰ کیلویی ۴۶۰۰۰ داخل و صادرات
۲ پودرلباسشویی ماشینی ۱۰ کیلویی ۵۶۰۰۰ داخل و صادرات
۳ پودرلباسشویی دستی ۲۰ کیلویی ۹۲۰۰۰ داخل و صادرات
۴ پودرلباسشویی ماشینی ۲۰ کیلویی ۱۱۲۰۰۰ داخل و صادرات

پودر لباسشویی

پودرلباسشویی دستی

حتما برای شستشوی البسه نیاز به پودر شوینده می باشد البته در جاهایی که امکان دسترسی به امکانات بروز و ماشین اتوماتیک لباسشویی وجود ندارد مردم نیاز دارند لباس های خود را با دست ستشو دهند. برای پاک کردن و شستن در این خصوص استفاده از پودرلباسشویی از نوع دستی مورد نیاز می باشد. پودرلباسشویی دستی طوری طراحی می شود که دارای ترکیبات و موادی باشد که به پوست دست آسیب وارد نکند.

پودر لباسشویی

پودر لباسشویی ماشینی

حتما برای شستشوی البسه نیاز به پودر شوینده ماشین تمام اتومات می باشد البته در جاهایی که امکان دسترسی به امکانات بروز و ماشین اتوماتیک لباسشویی وجود دارد مردم نیاز دارند لباس های خود را با ماشین لباسشویی شستشو دهند. برای پاک کردن و شستن در این خصوص استفاده از پودرلباسشویی از نوع ماشینی مورد نیاز می باشد. پودرلباسشویی ماشینی طوری طراحی می شود که دارای ترکیبات و موادی باشد که به بافت لباس ها آسیب وارد نکند.

پودر لباسشویی

نحوه فروش پودرلباسشویی

همانطور که میدانید پودر های لباسشویی موجود در بازار در چند صورت بصورت فیزیکی، حضوری و آنلاین مجازی بفروش می رسد که هر کدام از این روش ها با توجه به تمایل خریداران در مقاطعی دارای فروش های مخصوص به ان روش خواهد بود.

پودر لباسشویی

صادرات پودر لباسشویی چگونه است

تجاری که قصد اشنایی با خرید و مراحل پلمپ و مراحل صادراتی پودرلباسشویی را دارند می توانند بصورت رایگان با تعیین وقت قبلی و با مشاوره ای که با کارشناسان و مشاوران شرکت ما خواهند داشت مطمئنا تجربه یک خرید موفق را خواهید داشت. پودرلباسشویی در دو نوع دستی و ماشینی را در اوزان مختلف تجار محترم می توانند خریداری نموده و با انجام مراحل مختلف صادراتی که با کمک و همراهی ما انجام خواهد شد صورت خواهد گرفت.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید