مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت پودر ماشین لباسشویی

لیست قیمت پودر لباسشویی ماشینی در بازارآیا میدانید بیشتر حجم تولید و فروش پودرهای ماشینی یا همان تاید ماشینی در بسته های کوچک هست؟قیمت پودر ماشین لباسشوییلیست قیمت پودر ماشینی فلهدر خصوص تولید کیسه های فله ای که در وزن 10 و 20 کیلو که در این مجموعه تولید می شود. باید مد نظر داشت که این نوع بسته بندی ها بیشتر برای صادرات می باشد. حجم فروش کیسه های 10 و 20 در میزان نصف به نصف می باشد.قیمت پودر ماشین لباسشوییکدام پودر ماشینی بهتر تمیز می کندنحوه خرید پودر لباسشویی ماشینیتولید پودر لباسشویی ماشینی با قیمت مناسبفروش پودر لباسشویی ماشینی با قیمت مناسب
قیمت پودر ماشین لباسشویی

لیست قیمت پودر ماشین لباسشویی را از ما بخواهید. با داشتن لیست قیمت انواع پودرهای لباسشویی ماشینی براحتی و با تصمیمی درست نوع و میزان خریدتان را مشخص خواهید نمود. برای داشتن آخرین لیست قیمت پیشنهاد می شود با کارشناسان ما بصورت رایگان تماس گرفته و برای یک خرید موفق اقدام نمائید.

لیست قیمت پودر لباسشویی ماشینی در بازار

بهتر است بدانیم با توجه به اینکه شرکت های زیادی هستتد که پودر های لباسشویی ماشینی را تولید می کنند که این امر درمورد دیگر محصولات شوینده نظیر مایع دست اکتیو نیز صدبق می کند، ما در اینجا برای اینکه در کنار شما باشیم تا تصمیم بهتری برای خرید مناسب را اخذ نمائید لیست زیر را به شما ارائه می کنیم:

ردیف نام محصول قیمت به تومان
۱ پودر ۵۰۰ گرم ماشینی ۸۰۰۰
۲ پودر ۳ کیلو گرم ماشینی ۵۰۰۰۰
۳ پودر ۵ کیلو گرم ماشینی ۶۵۰۰۰

آیا میدانید بیشتر حجم تولید و فروش پودرهای ماشینی یا همان تاید ماشینی در بسته های کوچک هست؟

مصارف منازل و خانه ها اغلب در اوزان ۵۰۰ گرم و ۳ کیلو و نهایتا ۵ کیلو می باشد. البته که از بین این ۳ وزن بالغ بر ۸۰ درصد مصرف مربوط می شو به پودر ماشینی ۵۰۰ گرم. از ۲۰ درصد باقیمانده هم بیشتر ۳ کیلو مرف خواهد شد و مقداری هم کیسه های ۵ کیلوگرم.

به علت آنکه میزان مصرف پودر ماشینی در جعبه های ۵۰۰ گرم بیشتر است. از این رو تولید کنندگانی مانند شرکت پاکال نیز بیشتر حجم تولید خود را به این محصول اختصاص داده اند.

قیمت پودر ماشین لباسشویی

لیست قیمت پودر ماشینی فله

ما در این محال قصد این را داریم تا قیمت محصولات پودر لباسشویی فله را که در قالب کیسه ای تولید و عرضه می شوند را برای آشنایی شما درج نمائیم. این درج قیمت با نوسانات نیز همراه خواهد بود. پیشنهاد میشود بصورت آنلاین نیز قیمت ها را از ما استعلام کنید.

ردیف نام محصول قیمت به تومان
۱ پودر ماشین لباسشویی ۱۰ کیلو گرم ۱۰۰۰۰۰
۲ پودر ماشین لباسشویی ۲۰ کیلو گرم ۲۰۰۰۰۰

در خصوص تولید کیسه های فله ای که در وزن ۱۰ و ۲۰ کیلو که در این مجموعه تولید می شود. باید مد نظر داشت که این نوع بسته بندی ها بیشتر برای صادرات می باشد. حجم فروش کیسه های ۱۰ و ۲۰ در میزان نصف به نصف می باشد.

قیمت پودر ماشین لباسشویی

کدام پودر ماشینی بهتر تمیز می کند

بهتر است بگوئیم پودر ماشینی که دارای شرایط زیر باشد مورد پسند مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت و با توجه به تمیز کردن بهتر بیشتر خریداری می شود.

و اما خواص پودر ماشینی خوب چیست؟
  1.  از بین بردن لکه های سر سخت و قدیمی
  2.  حفظ لطافت و نرمی بافت لباس ها
  3.  ششتشوی بیشتر با مقدار پودر کمتر

قیمت پودر ماشین لباسشویی

نحوه خرید پودر لباسشویی ماشینی

ضمن اینکه ما به شما پیشنهاد می کنیم با آخرین روش های موجود در دنیا و ایران که همان روش خرید آنلاین هست خرید محصولات خود نظیر مایع دستشویی اکتیو صدفی را انجام دهید اما نظر شما را به ادامه بحث جلب می کنیم.

روش هایی که شما می توانید طی آنها خرید پودر لباسشویی ماشینی مورد نظرتان را انجام دهید مطابق موارد زیر هستند:
  1.  روش فیزیکی و مراجعه به کارخانه که قدیمی و هزینه بر می باشد.
  2. خرید تلفنی که مستلزم انجام گفتگوی تلفنی هست و از روش اولی بهتره.
  3.  از دیگر روشها خرید آنلاین هست که شما با درج نوع و میزان سفارشتان اقدام به خرید غیر حضوری خواهید نمود.

برای خرید از این کارخانه و تهیه انواع پودرهای لباسشویی ماشینی با مدیر فروش شرکت می توانید در ارتباط باشید برای مشاهده فیلم توضیحات مدیر فروش شرکت پاکال در خصوص تولیدات شرکت بر روی لینک زیر کلیک کنید

https://www.aparat.com/v/S8yE1

قیمت پودر ماشین لباسشویی

تولید پودر لباسشویی ماشینی با قیمت مناسب

از آنجایی که کارخانه تولیدی ما در تولید مواد اولیه شوینده مورد نیاز ساخت پودر لباسشویی ماشینی نیز به نوعی خود کفا شده است میتواند از تولیدات خودش برای تولید پودر استفاده نماید.

همین دلیل کافیست تا قیمت تمام شده این کالا از کارخانه های دیگر مناسبتر و به صرفه تر باشد. مواد اولیه موجود در کنار دستگاه های مجهز این توانایی را به ما داده تا بهترین پودر ماشینی را با مناسبترین قیمت بفروشیم.

قیمت پودر لباسشویی

فروش پودر لباسشویی ماشینی با قیمت مناسب

همانطور که اشاره شد تولید پودر لباسشویی ماشینی با مواد اولیه تولید شده در خود شرکت و ساخت بدون هزینه مازاد و نداشتن هزینه حمل این محصول ارزانتر از سایر شرکت ها تولید و به دست مصرف کنندگان خواهد رسید.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *