مایع دستشویی ۲۰ لیتری

مایع دستشوییبهترین مایع دستشوییمایع دستشوییانواع رایحه های مایع دستشوییمشخصات مایع های دستشویی مدرنمایع دستشوییفروش بهترین مایع های دستشویی
مایع دستشویی

مایع دستشویی ۲۰ لیتری ارزان و با قیمت مناسب نسبت به حجم و وزن بالای خود دادو ستد می شود. معمولا در مایع های دستشویی هزینه ی ظروف پلاستیکی نسبت به ظروف پمپی آن کمتر بوده در نتیجه تاثیر به سزایی بر قیمت محصول نیزمی گذارد .

این مایع دستشویی به علت داشتن حجم زیاد بسیار مقرون بوده و مدت زمان بیشتری در منازل و اماکن عمومی قابل مصرف است.

مایع دستشویی

بهترین مایع دستشویی

از گذشته تا کنون شستن دستها از اهمیت خاصی بر خوردار بوده است که زیرا این شست شو انواع آلودگی ها را از بین می برد. در مورد بیماری های ویروسی بهترین راه که پزشکان پیشنهاد می کنند همین شست شوی مکرربا آب و مایع های دست شویی بوده است.

این شست شوی دستها با مواد شوینده به چند صورت ممکن می باشد که عبارتنداز..

  • شست شوی دست با مایع دست شویی
  • شست شوی دست با صابون ها ی بهداشتی
  • شست شوی دستها با فوم های دست شویی

در گذشته شستن دستها با صابون ها انجام می شد که بعد از آن مایع های دست شویی از استقبال بیشتری بر خوردار شدند. این مایع های دست شویی غلیظ در پاک کنندگی آلودگی ها بسیار فعال و قوی عمل کرده اند. در شست شوی دستها با فوم که نوعی کف آماده و به صرفه است یک قطره ازاین مایع دست شویی فوم داخل پمپ مخصوص تبدیل به حجم زیادی کف می شود. این محصولات پاک کننده هر کدام به نسبتی به دستها طراوت و شادابی و تمیزی می بخشد.

مایع دستشویی

انواع رایحه های مایع دستشویی

مایع های دستشویی توسط تولید کنندگان با رنگ ها و اسانس های ویژه باعث شده اند که این محصولات ویژه باب سلیقه ی مشتری باشند. مایع های دست شویی علاوه بر پاک کنندگی باید دارای عطر و رایحه خوش بو نیز باشد تا در حیات فرد تاثیرمثبت بگذارد.

معمولا اسانس هاس استفاده شده در این محصولات با عطر گل ها و گیاهان و میوه و سبزی جات مختلف هستند که همگی الحام گرفته از طبیعت اند. این رایحه های خوش بو باید ملایم باشند تا بر سیستم تنفسی اثر نامطلوب نگذارد. در خرید و فروش محصولات بهداشتی رنگ و رایحه جزء ارکان اصلی آن ها می باشد.

مایع های دستشویی معطر نه تنها دربازار داخلی طرفداران خود را دارد بلکه دربازار خارجی نیز محصولات معطر بیشتر مورد استفبال مصرف کنندگان قرار می گیرند. این مواد افزودنی به انواع محصولات بهداشتی در کنار سودمند بودن نشان نباید هیچ گونه آسیب رسانی داشته باشند.

یک مایع دست شویی خوب باید تمام ویژگی ها را درکنار هم داشته باشد تا یک پکیج کامل باشد و هرگز از سبد خرید مصرف کننده حذف نشود.

مشخصات مایع های دستشویی مدرن

مایع های دستشویی یکی از ضد عفونی های مدرن هستند که هر روز مزیتی به مزایای آن ها اضافه می شود. این مایع های بهداشتی در وزن های زیر:

  • ۵۰۰ گرمی
  •  ۴ لیتری
  • ۱۰ لیتری
  • ۲۰ لیتری

قابل فروش هستند که مایع های دست شویی با حجم و وزن کمتردر منازل و مایع ها با حجم بالا در اماکن عمومی زیر استفاده میشوند :

  • ادارات
  • اماکن بهداشتی ( بیمارستان ها )
  • موسسات خصوصی

مایع های دست شویی فوم یا کرم درون ظروف پمپی و با اشکال متفاوت در بازار قابل عرضه هستند. یک مایع
دست شویی استاندارد باید تمام مشخصات و علامت های مریوطه با استاندارد بودن را که شامل مجوز بهداشتی از وزارت بهداشت , پروانه بهره برداری را داشته باشد .

این محصول ویژه نباید به هیچ عنوان چربی طبیعی پوست را از بین ببرد و باعث خشکی شود زیرا با شستشوی مکرر دست ها فرد دچار آلرژی خواهد شد. دربعضی از مایع های دست شویی از پروتئین سویا استفاده می شود که لسیتین موجود در سویا خاصیت کششی و ارتجاعی پوست را افزایش داده و درنهایت پوستی درخشان برای می گذارد. پروتئین سویا حاوی ویتامین E بوده و به حفظ رطوبت و نرمی پوست کمک می کند.

مایع دستشویی

فروش بهترین مایع های دستشویی

با پیشرفت تکنولوژی هر روز محصولات شوینده ی جدیدی به سبد خانواده ها اضافه می شود و یا این محصولات شوینده با زمان عوض و تغییر پیدا می کنند. روزی صابون ها بهترین مواد شوینده و از بین برنده میکروب ها بودند اما امروزه انواع مایع های دست شویی به ناوگان بازارهای فروش اضافه شده اند.

مثلا در اواخرتولیدات شوینده ها , ژل های ضد عفونی کننده به کمک این مایع های دست شویی آمدند که خیلی هم مورد استقبال مصرف کننده ها قرار گرفت. با دسترسی به سایت ها و پیام رسان های تلگرامی از انواع تولیدات جدید شوینده ها دیدن فرمائید و مجموعه ما شما را در خرید این محصولات یاری خواهد نمود .