مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مایع چند منظوره تندیس

مایع چند منظورهکاربرد مایع چند منظوره تندیسمایع چند منظورهچگونگی استفاده از مایع چند منظوره تندیسمایع چند منظورهنکات ایمنی در مورد مایع چند منظورهمایع چند منظورهخرید محصولات چند منظوره تندیس
مایع چند منظوره

مایع چند منظوره تندیس ازبرندهای معروف شرکت تولیدی و شویندگی تندیس می باشد که به علت داشتن مواد اولیه خوب عالی دارای لکه بری بسیار قوی دربرابرانواع آلودگی ها می باشد.

مایع چند منظوره تندیس و صابون خاویار اصل مکس لیدی نشان دهنده ی پیشرفت تکنولوژی در کارخانه تندیس است همان طور که از نام این محصول پیداست این محصول چند کاره است.

کیفیت مایع چند منظوره تندیس بسیار بالاست زیرا از بهترین مواد اولیه خارجی تشکیل شده است. تاثیر گذاری این مایع برای لکه های سرسخت بسیارزیاد است.

مایع چند منظوره

کاربرد مایع چند منظوره تندیس

این محصول ارزشمند و قوی تندیس در آشپزخانه کمک بسزایی به مادران خانه دار می کند و این لکه بر قوی همان گونه که نامش پیداست چند منظوره می باشد یعنی در مکان های مختلفی از منزل استفاده می شود. مثلا برای …

  • پاک کردن چربی روی گاز
  • پاک کردن روی کابیت
  • پاک کردن سرویس بهداشتی
  • پاک کردن سینک ظرف شویی
  • پاک کردن رادیاتور شوفاژ
  • پاک کردن درب خودروو غیره….

مایع چند منظوره تندیس را می توان بر روس سطح مورد نظر اسپری کردو بعد از چند دقیقه کیفیت بالای آن را با چشم مشاهده کرد که چگونه یک سطح آلوده به چربی یا رسوب را به سطحی درخشان و براق تبدیل می کند.

مایع چند منظوره

چگونگی استفاده از مایع چند منظوره تندیس

محصولات شوینده و صابون خاویار تاچ می از ترکیب مواد شیمیایی به وجود می آیند. اگر این محصولات به درستی مصرف شوند بسیار پر بازده و مفید خواهد بود ولی اگر از این محصولات به صورت نادرست استفاده شود نه تنها بازدهی نخواهد داشت بلکه مضرهم نیز می باشد.

پس برای این که از مایع چند منظوره تندیس بهترین نتیجه گرفته شود اول باید کمی صبر پیشه کنید تا اثر بخشی این محصول بی نظیر راببینید. شما به خوبی خواهید دید که چگونه یک محلول شیمیایی یک سطح یا مکان رسوب دار و چرب رابه یک سطح براق و تمیز تبدیل کرده است.

تولید کنندگان شرکت تندیس با تولید این محصول ویژه زیبایی و درخشندگی رابه خانه ها هدیه داده است.

مایع چند منظوره

نکات ایمنی در مورد مایع چند منظوره

معمولا تمام محصولات شوینده با برندهای مختلف از مواد شیمیایی تهیه می شوند. ولی ترکیب این مواد شیمیایی در تمام محصولات شوینده متفاوت است. به عنوان مثال شوینده هایی که پاک کنندگی فوق العاده زیادی دارند دارای مواد اسیدی بیشتری نیز می باشند ولی برای اینکه هیچ محصولی خطر آفرین نباشد باید در
استفاده از آن باید دقت نمود و نکات ایمنی را رعایت کرد.

مایع چند منظوره تندیس نیز به دلیل داشتن ترکیبات قوی معمولا در اکثر نقاط منزل استفاده می شود ولی درهنگام مصرف آن به این نکات توجه داشته باشید.

سعی کنید این مایع به طرف چشم اسپری نشود درغیر این صورت چشم باید با آب سرد شسته شود.
این مایع را در مکانی به دور از دسترس اطفال قرار گیرد تا به اشتباه مورد نوشیدن قرار نگیرد.
در هنگام مصرف سعی کنید از دستکش استفاده نمائید تا از تحریک پوست دستتان جلوگیری شود.
قبل از استفاده حتما بروشورروی محصول را مطالعه کنیدو طبق آن مصرف کنید.
سعی کنید محصول رادور از تابش مستقیم نور خورشید قرار دهید. در سطوحی که کیفیت پائین دارند قبل از استفاده از مایع چند منظوره در قسمت کوچکی از سطح مایع را امتحان کنید. رعایت نکات ایمنی در مصرف همه ی محصولات شوینده بسیار مهم است.

مایع چند منظوره

خرید محصولات چند منظوره تندیس

شما باید در هنگام خرید توجه داشته باشید به جای اینکه چند محصول را برای سطوح مختلف خریداری نمائید ودر منزل فضای بیشتری رابه این شوینده ها اختصاص دهید و هزینه ی بیشتری را صرف کنید یک نوع محصول رابا کاربردهای چند منظوره خریداری کنید مانند مایع چند منظوره تندیس.

این مایع های چند منظوره تندیس از نظر قیمت بسیار مناسب بوده و خریدآن به نوعی صرفه جویی در هزینه های خانه می باشد این محصول را می توانید به صورت عمده با قیمت مناسب و سود بیشتر خریداری کنید.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *