مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش پودر لباسشویی دکو

کیفیت پودر لباسشویی دکوعملکرد چند گانه پودر لباسشویی دکوکارخانه پودر لباسشویی دکو

پیشنهاد جدید ما برای خرید پودر لباسشویی جدیدترین تولید شرکت با نام پودر لباسشویی دکو می باشد.در تمامی این سالهایی که ما یاد داریم استفاده از پودرهای شوینده توسط مادران انجام میشده و شستشوی لباس ها از قدیم الایام با برند های قدیمی انجام میشده. با پیشرفت هایی که در نوع فرمولاسیون و نحوه اثر گذاری در تمیزی ایجاد شده است انواع و اقسام پودرهای لباسشویی با کیفیت ها و کمیت ها و بسته بندی های متنوع به بازار فروش عرضه شده که در برخی موارد به علت فراوانی برندها مشتریان برای انتخاب پودر مورد نظر خود دچار جالش می شوند. ولی ما با معرفی جدیدترین محصولات و بهترین آنها شما را راهنمایی خوهیم کرد تا شما با توجه به نیاز خودتان بهترین گزینه را انتخاب کرده و خرید نمائید.

کیفیت پودر لباسشویی دکو

در هر محصولی که قصد خرید آن را داریم اولین گزینه ای که روی آن زوم میکنیم کیفیت محصول هست که آیا این خرید ما کیفیت خوب و مورد نظر ما را دارد و آیا کار و عملکردی که منظور نظر ماست را برآورده خواهد کرد.بعد از آن که کیفیت کالای مذکور تائید شد به سراغ سایر آیتم های انتخاب آن کالا که می تواند شامل، وزن، رنگ بسته، قیمت کالا، تاریخ تولید و انقضاء و … باشد می رویم و پس از بررسی تمام جوانب کالای تائید شده نهایی را می خریم.

پس با توجه به توضیحات فوق اولویت اول و مهمترین عامل در انتخاب و خرید هر محصولی مخصوصا در انتخاب شوینده ها کیفیت آن می باشد که بایستی دارای استاندارهای مورد نظر ما باشد . در اینجا به مواردی که باعث می شود ما در خصوص انتخاب و خرید پودر لباسشویی مناسب یک انتخاب با کیفت داشته باشیم را یادآوری می کنیم:

  • عملکرد خوب و قدرت لکه بری بالا
  • داشتن بو و رایحه خوش و ماندگاری عطر روی البسه پس از شستشو
  • مهربان با پوست دست در تماس با پوست و کمترین آسیب برای آن
  • داشتن کف زیاد در نوع دستی و کف کنترل شده در نوع ماشینی
  • آسیب نزدن به بافت و الیاف لباس ها
  • آسیب نزدن به رنگ رخت ها و ثابت ماندن رنگشان

عملکرد چند گانه پودر لباسشویی دکو

یک پودر لباسشویی با کیفیت خوب باید همزمان دارای چند عملکرد خوب و بهینه باشد تا در دسته بهترین ها قرار گرفته و جزء سبد مصرفی خانوارها قرار گیرد. برخی از پودرها هستند که فقط از لحاظ لکه بری در سطح بالایی هستند ولی نه تنها هیچ بوی خوشی ندارند بلکه دارای بوی بسیار تند و بدی هستند که باعث اذیت استفاده کننده می شود و نیز لباسها بعد از شستشو بوی خوبی ندارند.

در برخی دیگر از پودرهای لاسشویی از لحاظ قدرت لکه بری و رایحه خوب هستند ولی در خصوص دارا بودن کف مناسب برای شستشوی دستی و ماشینی اصلا کنترل شده و مناسب نیست و نیز آسیب وارد کردن به پوست دست هم در آنها قابل مشاهده است.

پودر پیشنهادی ما با نام پودر لباسشویی دکو که دستی و ماشینی آن نیز موجود می باشد از لحاظ مواردی که باعث با کیفیت اعلام شدن یک پودر می شود را یکجا داشته و این از مزیت ها و افتخارات شرکت تولیدی این پودر هست که براحتی روی کیفیت پودر خود تعصب دارد و با قدرت تمام از خوب بودن کالای خود حرف می زند.

کارخانه پودر لباسشویی دکو

مدیران ارشد شرکت دکو قبل از تاسیس و کلنگ زنی کارخانه تمام جوانب کار را بررسی نموده و نسبت به تاسیس محل کارخانه که تاثیر بسیار زیادی هم د رتولید و نیز در نوع توزیع و فروش خواهد داشت وسواس زیادی بخرج دادند و در نهایت به این نتیجه رسیدند که کارخانه در استان البرز و در نزدیکی پایتخت تاسیس گردد.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید