پودر رختشویی مرغوب

پودر مخصوص لباسپودر رختشویی ارزانبازار فروش پودر رختشوییعمده فروشی پودر دستی
پودر رختشویی

پودر رختشویی و مواد شوینده مرغوب یکی از موردهایی هست که دغدغه هر خانم خانه دار در منزل هست و برای انتخاب آن بسیار دقت و وسواسانه انتخاب میکند تا یک محیط بسیارتمیزی در منزل بوجود آورد .
یکی از این مواد شوینده پودر لباسشویی میباشد که باعث تمیزی و ضدعفونی کردن لباسها میشود .

پودر مخصوص لباس

در مناطق محروم و قشر پایین جامعه که نمیتوانند از پودر لباسشویی ماشینی استفاده کنند ناگزیر از پودر رختشویی دستی استفاده میکنند و آلودگی ها و کثیفی را از سطح لباس و پارچه و همچنین محیط پاک میکنند .در این میان پودردستی تندیس با داشتن کیفیت بالا و تمیزکنندگی فوق العاده میتواند انتخاب بجا و درستی باشد و در سبد شوینده این خانواده ها قرار گیرد .

پودر رختشویی ارزان

به لطف خدا و تلاش همکاران عزیز در حوزه تولید مواد شوینده برندهای بسیاری در کشور ما تولید و روانه بازار رقابتی میشود هر کدام آنالیز خاص و فرمول مخصوصی دارند اما در این میان پودر های رختشویی تندیس و بهریز یک جایگاه خوبی را توانسته به خود اختصاص دهد و هم از لحاظ پاک کنندگی و هم کیفیت رقیب سر سختی برای پودر های برند و معروف هست و از لحاظ قیمت منحصر به فرد میباشد و مصرف کنندگان با خیال راحت میتوانند آن را خرید و استفاده کنند .

بازار فروش پودر رختشویی

پودر تندیس و بهریز با داشتن بسته بندی های شیک و به روز و همینطور کیفیت خوب و رایحه دل انگیز گلهای لاوندر و لیمو بازار خوبی برای فروش کسب کرده است وهم در ایران و هم در خارج از کشور یک برند مطرحی شده است .این پودر در سه نوع وزنی بسته بندی میشود ۵۰۰گرمی و ۱۰ کیلویی و ۲۰ کیلویی که در داخل فروش ۵۰۰ و ۱۰ کیلویی فروش دار و در خارج از کشور هر سه نوع وزن به فروش میرسد .

عمده فروشی پودر دستی

شرکت سمبل شیمی با تولید پودر و مایعات با کیفیت جزء اولین شرکتهایی هست که پخش مویرگی نداشته و فقط به صورت عمده محصولات رو به فروش میرساند و حداقل فروشها هم از ۳۰۰ کارتن شروع میشود .