مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه مایع ظرفشوی تندیس

مایع ظرفشویی تندیسکیفیت مایع ظرفشویی تندیسمایع ظرفشویی تندیسصادرات مایع ظرفشویی تندیسمایع ظرفشویی تندیسغلظت مایع ظرفشویی تندیسقیمت مایع ظرفشویی تندیس
اسکاچ خورشیدی

مجموعه تولیدی مایع ظرفشویی تندیس از جمله تولیدکنندگان محصولات شوینده به شمار می آید که در امرتولید انواع مایع ظرفشویی درون ظروف پلاستیکی چهار لیتری و یک لیتری و انواع پودرهای دستی و ماشینی و فله ای و مایع سفید کننده فعال میباشد.

این شرکت درامرتولید مواد شوینده و بهداشتی بخصوص مایع ظرف شویی درطی این سالها بسیار موفق عمل کرده است.

مایع ظرفشویی تندیس

کیفیت مایع ظرفشویی تندیس

مایع ظرفشویی بیشتر در مصارف خانگی و صنعتی مورد استفاده قرارمی گیرد. امروزه معمولا در تمام منازل ازاین محصول برای شست شوی ظروف و پاک کردن آلودگی ها استفاده می شود.

مایع ظرفشویی تندیس با کیفیت و غلظت بالا درامر پاکیزگی ظرف و ازبین بردن چربی های ظرف ها در میان بهترین مواد شوینده رقابت می کند با اینکه مایع ظرفشویی تندیس دارای مرغوبیت بالا می باشد و یک محصول کاملا استاندارد است .

اما درهنگام استفاده ازآن یا هر شوینده دیگراز دستکش استفاده نمائید. شستشو با این مایع باعث درخشندگی هرچه بیشتر ظروف آشپزخانه می شودو به هیچ عنوان به نقش ونگار روی ظروف ویا لعاب سطحی ظروف آسیب وارد نمی کند.

این محصول بی نظیر و بهداشتی  صابون گیاهی عسل و زعفران لدورا از کف کنندگی بالای برخوردار می باشد.

مایع ظرفشویی تندیس

صادرات مایع ظرفشویی تندیس

مایع ظرفشویی تندیس از ترکیب فوق العاده ای برخودرار می باشد. اگر کسی حتی یک بارازاین محصول استفاده کرده باشد خود به خود خریدارهمیشگی آن خواهد بود.

مایع ظرف شویی تندیس آزمایش خود را از بین شویندهای دیگر خوب پس داده است. زیرا نه تنها بازارداخلی بلکه بازار خارجی نیز طالب این کالای ارزشمند می باشند وبه این جهت مایع ظرف شوی تندیس با صادرات کیفیت خود را به رخ دیگر کشورها نیز کشیده است.

از جمله کشورهایی که خواهان و طالب این محصول صابون زردچوبه اصل دست ساز
بهداشتی هستند عبارتنداز…

  • کشورعراق
  • کشور افغانستان
  • کشور ترکمنستان
  • کشور پاکستان
  • کشور قطر
  • کشور های حاشیه خلیج فارس

هرچند که در امر صادرات مشکلاتی پیش روی تولید کنندگان است ولی بازهم تولید کنندگان مایع ظرف شویی تندیس با گذراندن سختی ها و صادر کردن این نوع شوینده ظروف برای کشور افتخار آفرینی می کنند. ونام کالای ایرانی را در میان دیگر کالای خارجی به ثبت می رسانند.

ایران یکی ازکشورهای موفق درامر تولید مواد شوینده و مایع های ظرف شویی می باشد که یکی از مهمترین آنها برند تندیس می باشد.

مایع ظرفشویی تندیس

غلظت مایع ظرفشویی تندیس

در هنگام خرید یکی از نکاتی را که باید به آن توجه داشت غلظت مایع ظرف شویی واسانس معطر به کاررفته در محصول است. غلظت مایع ظرف شویی رابطه ای مستقیم با کیفیت محصول دارد و کیفیت مایع نیز رابطه ی خیلی نزدیک با ترکیبات مایع ظرف شویی دارد.

در تولید مایع ظرف شویی تندیس سعی شده است که بهترین مواد اولیه استفاده شود. مایع ظرف شویی هایی که متفرقه هستندو غلظت آن کم می باشد فرد مصرف کننده را دچار مشکل خواهد کرد.

بعضی ازمایعات ظرف شویی به دلیل شل بودن خیلی زود اتمام پیدا می کنند و بنا برهزینه ای که برای خرید این محصول شده مقرون به صرفه نمی باشد. و رقیق بودن مایع نشان ازمواد اولیه نا مرغوب بوده که پوست دست را درگیر اگزما خواهد کرد.

تندیس تمام استاندارهای مربوطه به مواد اولیه و کیفیت را رعایت کرده تا در نهایت مهمترین مایع ظرف شویی را به مصرف کننده هدیه دهد. مایع ظرف شویی تندیس بدلیل داشتن غلظت بالا بسیار با صرفه و محبوب خانم های خانه دار می باشد.

قیمت مایع ظرفشویی تندیس

کارخانه تندیس در کنار مرغوبیت مایع ظرف شویی و رنگ زیبای مایه همچنین غلظت زیاد این محصول به فکر مشتری مداری خود نیز بوده است چرا که حدالامکان قیمت محصول رامناسب لحاظ کرده است.

قیمت مایع ظرف شویی یک لیتری و چهار لیتری با هم متفاوت هستند. تولید کننده تندیس در درجه اول به کیفیت محصول فکر می کند و قیمت را در درجه دوم قرار داده است.

اگر می خواهید از زیر قیمت های مایع ظرف شوی اطلاع پیدا کنید ونسبت به خرید آن اقدام کنید می توانید از سایت های ما کمک بگیرید با یک خرید اینترنتی با کمترین هزینه بهترین محصول و مایع ظرف شویی را تحویل بگیرید.

محمد رضا اعلمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مدیر فروش : محمد رضا اعلمی

راه های ارتباطی:

  شماره تماس مدیر فروش : 09125813403

  شماره تماس مشاور ارشد فروش: 09193884918

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مجموعه پاکال شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *